status Gadu-Gadu

Aktualności

Wygrywali przez 90 sekund. Udany debiut Michońskiego!

• autor: Siwy_s, 2014-08-11 00:02

Sparta Wożuczyn po ciekawym spotkaniu uległa minimalnie trzeciej drużynie ubiegłego sezonu 2:1. Zdobywcą bramki dla "cukrowników" był debiutujący w tym spotkaniu Piotr Michoński

Grom Różaniec - Sparta Wożuczyn 2:1 (1:1)

Bramki: Wróbel 22', Wójtowicz 49' - Michoński 20'

Sparta wystąpiła w składzie: Szmoniewski, Bartosz (75' Piłat), Pachla, Świderek, Watrak, Baran, Dziki, Sikora, Michoński, Jurczyszyn, Legeżyński.

Pierwsza odsłona była bardzo wyrównaną walką. Pierwsi bramkę w 30 minucie zdobyli goście, a to za sprawą Piotra Michońskiego. Uderzenie Jarosława Legeżyńskiego sparował bramkarz, a nowy zawodnik Sparty z ostrego kąta wpakował piłkę przy słupku bramki gospodarzy. Radość Wożuczynian nie trwała jednak długo, bowiem w kolejnej akcji Grom doprowadził do remisu. Po indywidualnym błędzie obrońcy, sytuacji sam na sam ze Szmoniewskim nie zmarnował zawodnik ekipy z Różańca i było jeden do jednego.

W drugiej połowie Grom przeważał, co udokumentował zdobyciem bramki. Po kolejnym błędzie defensora, Rafał Wójtowicz wpakował piłkę do pustej bramki. Spartanie mieli dogodne sytuacje by doprowadzić do remisu, lecz na drodze stawał bramkarz lub niefrasobilwość zawodników Sparty.

Podsumowując, w nowym sezonie zobaczyliśmy inną Spartę. Przede wszystkim walczącą, dobrze zorganizowaną, z mocnymi skrzydłami. Minimalna porażka z Gromem a jednocześnie ciekawy mecz, wydaje się być dobrym prognostykiem na przyszłość.