Halowe Okręgowe Mistrzostwa Seniorów już jutro !

• autor: Siwy_s, 2019-01-18 21:11

W dniu jutrzejszym na Hali ZS nr 2 w Tomaszowie Lub. odbędą się Okręgowe Mistrzostwa Seniorów w piłce halowej. Drużyna Sparty Wożuczyn, jak co roku, bierze udział w imprezie. Zapraszamy na halę od godziny 10:00. !

Walne zebranie sprawozdawczo-wyborcze !

• autor: Siwy_s, 2019-01-11 19:51

24.01.2019 w świetlicy Cukrowni Wożuczyn o godz 17:00 odbędzie się walne zebranie sprawozdawczo-wyborcze. Drugi termin o godzinie 17.30

Serdecznie zapraszamy zarząd, piłkarzy oraz wszystkich sympatyków klubu z Wożuczyna !

W końcu zwycięstwo i to z bezpośrednim rywalem !

• autor: Admin, 2018-11-01 21:54

Świetny wynik przywieźli podopieczni trenera Piotra Mroczki z Goraja, wygrywając 3:1 a jednocześnie przerywając fatalną passę porażek. Głównym autorem sukcesu był Sebastian Dziki, zdobywca dwóch bramek, którego zabrakło w poprzednich 4 porażkach z rzędu. Arcyważne zwycięstwo daje Sparcie "w miarę" spokojną zimę. Do zakończenia rozgrywek zostały jeszcze 2 kolejki.

Metalowiec Goraj – Sparta Wożuczyn 1:3 (0:1)

Bramki: Szarlip (85) – Dziki (30, 58), Szumlański (65).

Metalowiec: Ligaj – Słomka, Marcin Dzwolak, A. Wlizło, Pawelec (70 D. Wlizło) – Sowa, Mateusz Dzwolak, M. Papierz, Łazur, P. Papierz – Szarlip.

Sparta: Mroczka – Nowosad, D. Sak, Kobiałko (88 Kosiński), Gilarski – Dziki, Antoniuk, P. Sak, Jakóbczak (65 Radecki), Jurkiewicz (85 Piskor), Szumlański.

Wydrzeć punkty w Goraju !

• autor: Admin, 2018-10-27 10:13

Fatalna passa Sparty Wożuczyn po ostatnim blamażu z Tanwią przedłużyła się aż do 4 spotkań bez zwycięstwa. Coś w ekipie z Cukrowni zacięło się w meczu z Włókniarzem i pogorszyło po przykrej porażce w Hrubieszowie. Obecnie jakiekolwiek punkty są arcycenne dla ekipy Piotrka Mroczki, więc sprawienie niespodzianki w Goraju było by świetnym przełamaniem i "dodatkową parą kaleson" przed zimą, bowiem sytuacja w tabeli jest zła. Już jutro o godzinie 14:00 rozstrzygnie się pierwsza z trzech ostatnich kolejek tej rundy i pierwsza z trzech batalii Sparty o spokojną zimę !

Fatalna passa trwa !

• autor: Admin, 2018-10-27 10:11

Sparta Wożuczyn – Tanew Majdan Stary 1:4 (0:1)

Bramki: Mileszwski (75) – Luchowski (21), T. Blicharz (61, 68, 86)

Sparta: Pijajko – Szumlański, Gilarski, Nowosad, Kobiałka, Sak, Radecki (58 Busko), Mroczka, Maliszewski, Jurkiewicz (74 Jakóbczak), Antoniuk.

Tanew: Grabias – Raduj, Cios, Rymarz (87 R. Blicharz), Papierz, R. Micyk (46 T. Micyk), Margol, Maciocha (76. S Blicharz), Luchowski, Gontarz, T. Blicharz. Sędziował: Jarosław Jasina.